Zaproszenie na obchody 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 16 w Kaliszu

W  tym roku szkolnym 2010/2011 nasza szkoła obchodzi 50-lecie swojego istnienia.

Od 1 września 2010 r. cała społeczność szkoły przygotowuje się do obchodów tej wspaniałej uroczystości, która zbiegnie się z obchodami Dnia Patrona, tj. w grudniu bieżącego roku. „Tradycji nie trzeba się bać” – to hasło przewodnie tegorocznych obchodów oraz całego roku szkolnego.  Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami naszej placówki będą realizowali zadania związane z hasłem przewodnim i tą wspaniałą uroczystością.

Zaproszenie

Komitet Organizacyjny Obchodów 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 16 w Kaliszu serdecznie zaprasza Absolwentów, emerytowanych nauczycieli, byłych pracowników administracji i obsługi oraz wszystkich Przyjaciół Szkoły do udziału w jubileuszowych uroczystościach, które odbędą się 17 grudnia 2010 r.

Program obchodów:
godz. 9:00
Uroczysta msza święta w parafii Świętej Rodziny ul. Śródmiejska 42
godz. 10:00
Część oficjalna i artystyczna w auli PWSZ

Po zakończeniu uroczysty przemarsz do SP 16, otwarcie nowej sali komputerowej, zwiedzanie szkoły, spotkania uczniów z kadrą pedagogiczną
Bardzo serdecznie Wszystkich zapraszamy. Miło nam będzie wspólnie spędzić czas.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie swego uczestnictwa telefonicznie (tel/fax 062 757 28 98 – w godzinach pracy sekretariatu), listownie lub pocztą elektroniczną (e-mail: sekretariat@sp16.kalisz.pl )

Dziękujemy

Komitet Organizacyjny Obchodów.

Share