Dzień Języka Angielskiego – 2012 r.

12 czerwca 2012r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Języka Angielskiego, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności językowe i mieli okazję wziąć udział w dwóch konkursach i wygrać wspaniałe nagrody rzeczowe.

Patryk Raniś z klasy 5d zaśpiewał utwór pt. Fairytale’ z repertuaru Alexandra Rybaka, a uczniowie klasy 3a, 3b i 3c: Zuzia, Weronika, Natalia, Marta, Oliwia, Michał, Maja i Paweł wcielili się w aktorów i wystąpili w przedstawieniu pt. ‚Cinderella’, czyli ‚Kopciuszek’.

Uczniowie klasy 5d: Wiktoria, Inez i Szymon, którzy od września 2011r. aktywnie realizują projekt pt. ‚Welcome to our country’ w ramach programu eTwinning, przedstawili swoje prezentacje multimedialne na temat Polski, święta religijnego oraz sławnych Polaków.

Laureaci konkursów językowego i muzycznego oraz zwycięzcy Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Wydawnictwo PEARSON Longman. Apel został przygotowany przez nauczycieli języka angielskiego.

Share