Festyn edukacyjny „Spotkanie z lasem”oraz rajd ekologiczny „POD DRZEWAMI”

W dniu 12.06.2015 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Wiktoria Grabka, Antoni Skrzypniak, Wiktoria Tułacz, Kornelia Ciszewska, Zuzanna Chmielewska, Michał Klatkowski, Marta Mirek, Weronika Samulak, Krystian Stachowski, Norbert Urbaniak wraz z opiekunem panią Moniką Drac wzięła udział w festynie edukacyjnym „Spotkanie z lasem” zorganizowanym przez Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie.

Drużyna: Michał Klatkowski, Marta Mirek, Krystian Stachowski zajęła III miejsce rywalizując z innymi drużynami w rajdzie ekologicznym „POD DRZEWAMI”. W międzyczasie uczniowie brali udział w warsztatach garncarskich, papieru czerpanego, wikliniarskich, malowania na szkle, wykonywania ozdób, pokazach związanych z gospodarstwem domowym.

Share