Najmilsi w czerwcu

Rok szkolny dobiegł końca, ostatni raz zostały wybrane dzieci, które są najżyczliwsze, najbardziej koleżeńskie, najmilsze, zawsze pomocne i lubiane. W czerwcu byli to: Julia Tobias, Patryk Kuniczak (kl. 1a), Julia Kowalczyk, Oskar Grzegorek (kl. 1b), Julia Moczyńska, Nikola Sobczak (kl. 2a), Franek Kwiatkowski, Eliza Duniecka, Amelia Wieczorek (kl. 2 b), Wiktor Lewandowski (kl. 2c), Oliwer Kotwicki, Łukasz Frąckiewicz (kl. 2d), Oliwia Paszyn, Jakub Musidlak (kl 2e), Maja Kalinowska, Oliwier Stasiak (kl. 3a), Kacper Staszak, Dominik Zientalak (kl. 3b), Emilia Kamańczyk, Miłosz Duchatkiewicz (kl. 3c), Julia Zawada, Łukasz Gędziorowski (kl. 3d), Oliwia Aleksander, Antonii Glapiński (kl. 3e).

Niektóre z dzieci wielokrotnie znalazły się wśród najmilszych – wam szczególnie gratulujemy, chcemy być tacy jak wy!

Tekst: Izabela Szymańska, zdjęcia: Izabela Szymańska, Małgorzata Bazela.

Share