Podsumowanie pracy Małego Samorządu za I okres roku szkolnego 2017/2018.

W czwartek, 8 lutego zorganizowano apel podsumowujący działania Małego Samorządu po I okresie r. szk. 2017/2018. Odbyło się wiele akcji i konkursów, m.in. „Dzień spódnicy i krawata” – było bardzo kolorowo i wesoło, „Dzień Uśmiechu” – dzieci mogły się obdarowywać uśmiechniętymi buźkami i słoneczkami, akcja pomocy zwierzętom ze schroniska poprzez np. zbieranie karmy. „Dni z książką” wypełniły konkursy dla dzieci: „Konkurs wiedzy o wydarzeniach z bajek”, konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater z bajek, baśni”, konkurs „Najciekawszy strój postaci z bajek”, a także akcja „Drugie życie książki”. W ostatnim czasie odbył się również Konkurs Piosenki Zimowej dla uczniów klas I- III. Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursów, akcji. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych w II okresie.

Życzymy bardzo udanego i bezpiecznego odpoczynku podczas ferii zimowych.

Opiekunki Małego Samorządu,  Zdjęcia: Izabela Szymańska

Share