Zaśpiewali o miłości…

O różnych obliczach miłości można było usłyszeć w naszej szkole 9 lutego. Tego dnia w budynku przy ulicy Teatralnej odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Romantycznej. W przesłuchaniach mogli wziąć udział uczniowie klas IV- VII szkół podstawowych oraz II-III gimnazjów. Zmagania młodych ludzi oceniało wykwalifikowane jury w składzie: Natalia Szymańska, Alicja Matuszczak i Adam Michalak. Wśród utworów można było usłyszeć takie przeboje jak „I just called to say I love you”, „My heart will go on”, „Bronię się” czy „Writing on the wall”. Konkurs został zorganizowany przez p. Iwonę Gabryelczyk. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu:

Kategoria I (klasy IV-VI szkół podstawowych):

I miejsce- Zuzanna Waszak- SP17

II miejsce- Alicja Brąszewska- SP17

III miejsce- Dominika Gryndzińska- SP17

wyróżnienie- Wiktoria Fiechowska- SP17

Kategoria II (klasy VII szkół podstawowych i II-III gimnazjów):

I miejsce- Julia Spalona- G3

II miejsce- Julia Jatczak- G3

III miejsce- Julia Wiączek- G3

wyróżnienie- Wiktor Balcerzak- SP23

Share