Wizytacja Kanoniczna Ks. Biskupa

Każda parafia raz na 5 lat przeżywa Wizytację Kanoniczną Ks. Biskupa. 9 marca 2018r. miała ona miejsce w parafii Św. Stanisława BM w Kaliszu. Z tej okazji naszą szkołę odwiedził szczególny Gość – Jego Ekscelencja Ks. Biskup Łukasz Buzun – Pasterz Diecezji Kaliskiej w asyście proboszcza parafii o. Waldemara Ułanowicza oraz kapelana księdza biskupa – ks. Rafała Kopisa. Wizyta tak szanownych Gości była wyjątkowym wydarzeniem dla dyrekcji, nauczycieli, pracowników i uczniów naszej szkoły.

Na początku spotkania, pani dyrektor powitała Gości a w imieniu młodzieży uczynił to Krzysztof Burzyński.

Po krótkim przedstawieniu ksiądz  Biskup skierował do zebranych słowa wsparcia i radosnego przesłania Słowa Bożego. Dziękując za możliwość  spotkania się w naszej szkole podziękował Pani Dyrektor oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom za trud i poświęcenie, jakie wkładają w wychowanie młodego pokolenia.

Tekst i zdjęcia: Izabela Przysiecka

Share