Dzień Kobiet z piłkarzami ręcznymi MKS Energa Kalisz.

Ile trzeba ćwiczyć, żeby zostać dobrym sportowcem? Czy piłkarze ręczni mają dużo kontuzji? Dlaczego szarpią się za koszulki? Na te i inne pytania uzyskali odpowiedzi uczniowie klas I b, IIIe, V a i VI c podczas spotkania z piłkarzami ręcznymi MKS Energa Kalisz, które odbyło się w naszej szkole 8 marca.

Zaproszeni goście: Zbigniew Kwiatkowski, Bartosz Wojdak i Paweł Adamczak opowiedzieli o swojej drodze do sukcesów sportowych, okupionej systematycznymi treningami.  Po wywiadzie z chęcią składali autografy na plakatach oraz koszulkach. Dodatkową niespodzianką były bilety od gości na mecz piłki ręcznej oraz tulipany i życzenia dla dziewczynek z okazji Dnia Kobiet.  Spotkanie dało uczniom wiele inspiracji i dobrych wzorców. Może rośnie wśród nich młody szczypiornista?

Tekst: Joanna Dembowa  Zdjęcia: Izabela Szymańska i Małgorzata Bazela

Share