Mam Talent

Nie samą szkołą żyje uczeń! Po lekcjach rozwijamy swoje zainteresowania, mamy pasje, z którymi wiążemy swoją przyszłość albo umilamy sobie wolny czas. Kaja Kaźmierczak z klasy III a gimnazjum (wspierana przez wychowawczynię, Agnieszkę Bartoszek – Grzelak) oraz Michał Machowski z klasy II d gimnazjum postanowili zaprezentować swoje niezwykle zainteresowania i umiejętności na I edycji konkursu ” Też mam talent”organizowanej przez MDK. 21 marca, w pierwszy dzień wiosny, Kaja, wraz z modelkami, Julią Piorunowską i Wiktorią Spychalską, dały pokaz niezwykłego hobby, jakim jest tworzenie przerażającej charakteryzacji. Michał Machowski zaprezentował swoją umiejętność budowania z klocków LEGO. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Michał odwzorowuje sławne budowle świata ze wszystkimi szczegółami nie z instrukcji klocków, lecz z własnej wyobraźni.

Oboje zachwycili jury i Kaja otrzymała wyróżnienie Dyrektora MDK a Michał sponsora „Komoda Residence”. Oboje zaprezentują swoje umiejętności na scenie w czasie uroczystych Dni Ulicy Niecałej. Uczestnikami konkursu byli utalentowani uczniowie z Kalisza, Ostrowa Wlkp., Jarocina i powiatu kaliskiego.

Share