Witamy wiosnę !

„Wiosna, ach to Ty……!”, chociaż trudno nam w to uwierzyć, bo nadal jej nie odczuwamy to już do nas przyszła. Uczniowie z klas 0-III  pięknie ubrani w różne odcienie zieleni przywitali wiosnę. Na początku naszego spotkania dziewczynki z kl. II- III uczęszczające do świetlicy szkolnej wprowadziły nas w nastrój śpiewając i tańcząc wiosenne piosenki. Przeprowadzony został również konkurs na najpiękniejszą Panią Wiosnę. Każdą klasę reprezentowała jedna wybrana dziewczynka przebrana za wiosnę. Nasze wiosenki były tak piękne i kolorowe, że trudno wybrać najładniejszą.

Dzisiejsza akcja Małego Samorządu odbyła się w miłej i radosnej atmosferze. Miejmy nadzieję, że tym spotkaniem wreszcie przywołamy wiosnę.

organizator: Opiekunki Małego Samorządu Szkolnego

Tekst: Ewa Trzęsicka zdjęcia: Izabela Szymańska

Share