Szkolny Konkurs „Mistrz języka angielskiego”

W dniu 5 kwietnia 2018 roku uczniowie z klas drugich i trzecich gimnazjum, wyróżniający się wiedzą z języka angielskiego, przystąpili do konkursu „Mistrz języka angielskiego”. Celem konkursu jest wspieranie uczniów zdolnych w rozwijaniu swoich kompetencji i zainteresowań. Udział w nim polegał na rozwiązaniu testu zawierającego zadania zamknięte i otwarte. Zadania konkursowe  sprawdzały wiedzę o krajach angielskiego obszaru językowego oraz znajomość struktur gramatyczno-leksykalnych. Prace uczniów zostały sprawdzone przez jury w składzie: Katarzyna Korzekwa, Beata Płóciennik i w rezultacie wyłoniono laureatów.

Trzecie miejsce zdobył uczeń klasy 3D Bartosz Chlebowski, drugie miejsce otrzymała uczennica klasy 2B Marta Rudowicz. Pierwsze miejsce i zarazem tytuł Mistrza języka angielskiego uzyskała uczennica klasy 2C – Zuzanna Wierzchowska! Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe, ponadto wszyscy uczestnicy obdarowani zostali słodkim upominkiem.

Gratulujemy zwycięzcom!

 

Share