Festiwal Nauki

Festiwal Nauki – klasy szóste naszej szkoły miały możliwość uczestniczyć w pokazach doświadczeń fizycznych, chemicznych, a także samodzielnie wykonać niektóre z nich, co sprawiło im ogromną radość. Drużyny z każdej klasy brały udział w konkursach, rozwiązywały krzyżówki, rebusy z matematyki, geografii a także szukały Easter eggs na języku angielskim i poznawały świat Małego Księcia na języku polskim. Każdy mógł spróbować zdrowej żywności, a także obliczyć swoje BMI oraz idealną dla siebie wagę. Przeprowadzony został krótki instruktaż, jak prawidłowo wykonać resuscytację krążeniowo-oddechową. Na zakończenie zostały podliczone punkty zdobyte przez reprezentacje klasowe. Każda klasa otrzymała dyplom za udział, a klasa 6 c zdobyła najwięcej punktów otrzymując dyplom oraz nagrodę dla całej klasy.

Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę!

Share