Zakręcone instrumenty

Uczniowie klas 0 – III przez cały rok szkolny uczestniczą zajęciach organizowanych w Szkole Muzycznej. Po ostatniej muzycznej lekcji uczniowie klasy III c samodzielnie pisali notatkę kronikarską, a najciekawszą pracę zamieszczamy na internetowej stronie szkoły. Oto ona:

26 kwietnia z całą klasą byliśmy w Szkole Muzycznej. Tematem lekcji były zakręcone instrumenty. Przed nami występowała młodzież grająca na trąbce, puzonie, perkusji, waltorni i tubie. Występy zostały nagrodzone gromkimi oklaskami widowni. Pomiędzy występami zadawano nam pytania dotyczące instrumentów. Lekcja zakończyła się graniem na trąbce i perkusji. To widowisko zostanie na długo w mojej pamięci, gdyż było bardzo interesujące.
Autorka: Ania Nowak, kl. III c

Zdjęcia: Izabela Szymańska