Konkurs plastyczny na projekt okładki pod tytułem „Książka, którą polecam” rozstrzygnięty!!!

6 czerwca 2018 r. jury w składzie: p. Barbara Godebska oraz p. Sylwia Biniek, wybrało najpiękniejsze prace, które wykonała młodzież oddziału gimnazjalnego oraz klas VII.

Konkurs plastyczny na projekt okładki pod tytułem „Książka, którą polecam” zmusza do zastanowienia się, która lektura jest najciekawsza, która wzrusza. Są również takie pozycje, po które będziemy sięgać przez całe życie lub często wracać myślami do przeżyć głównych bohaterów. Zwycięskie oraz najpiękniejsze prace zostały zaprezentowane na szkolnej gazetce. I miejsce uzyskała uczennica klasy II a Julia Jopek, drugie miejsce zajęła Julia Markowska z klasy III a, natomiast trzecie Michał Pinczewski również z klasy III a. Serdecznie gratulujemy!!!

Share