Sukces recytatorek!

12 czerwca 2018 r. w Klubie Osiedlowym KSM „Serbinów” odbył się Konkurs Recytatorski im. Marka Brymory „Strofy nad Prosną”. Recytatorzy prezentowali po dwa utwory, a czas recytacji nie przekraczał dziesięciu minut. W konkursie wzięło udział dwudziestu sześciu uczestników. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice i obie uzyskały nagrody:

Matylda Szuszkiewicz z kl. 5 a zajęła I miejsce w kategorii klas 4-6 (opiekun pani Joanna Szkudlarek- Lichocka), 
Zuzanna Prus z kl. 2c gimnazjum zajęła III miejsce w kategorii klas siódmych oraz gimnazjalnych (opiekun p. Monika Kawecka).

Konkurs odbył się z okazji tegorocznego Święta Miasta Kalisza. Organizatorami byli: Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Klub Osiedlowy „Serbinów” Kaliskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Gratulujemy!

Share