Apel Małego Samorządu Szkolnego

W czwartek, 14 czerwca odbył się apel Małego Samorządu. Zostały podsumowane wszelkie działania podjęte w ciągu całego roku szkolnego oraz nagrodzono laureatów konkursów zorganizowanych w II okresie bieżącego roku szkolnego.

Wczesną wiosną, gdy wróciliśmy z ferii zazieleniło się również na II piętrze, gdyż przywitaliśmy wiosnę konkursami na „Najbardziej zieloną klasę” oraz „Najpiękniejszą Panią Wiosnę”. Niedługo potem świętowaliśmy Wielkanoc, pojawił się konkurs „Wielkanocne jajo”.

Propagowaliśmy czytelnictwo, toteż podjęto działania związane z czytaniem. Zorganizowano Szkolny Konkurs Plastyczny „Najciekawsze wydarzenie w ulubionej książce”, a także akcje zorganizowane na długich przerwach – „Drugie życie książki” oraz „Wspólne czytanie na przerwie”.

Odbyły się Rozgrywki Sportowe dla uczniów klas I – III oraz Konkurs na „Najładniejszy zeszyt” w każdej klasie.

Z okazji najpiękniejszych świąt dotyczących naszych najbliższych zorganizowano Szkolny Konkurs Plastyczny” Moja Rodzina”.

Były też dyskoteki oraz wspólna akcja z „Dużym Samorządem”- zbieranie złotych groszówek dla najbardziej potrzebujących dzieci. Spotkaliśmy się też z panią policjantką, która przypominała o bezpieczeństwie podczas wakacji również w Internecie.

Gratulujemy laureatom szkolnych konkursów i życzymy wszystkim wspaniałych wakacji. 

Tekst: Aneta Jeziorska, zdjęcia: Izabela Szymańska

Share