Projekt e-Twinning zakończony!

Po 8 miesiącach wytężonych działań w czerwcu zakończyliśmy realizację projektu „We love apps” w ramach programu e-Twinning. Uczniowie klasy 5b oraz 6c współpracowali na platformie TwinSpace z kolegami i koleżankami ze szkół partnerskich w Grecji, Chorwacji, Hiszpanii i Turcji. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ to nasz plakat został w ogólnym głosowaniu wybrany na oficjalne logo całego projektu! Uczestnicy projektu w II okresie skupili się na tworzeniu prezentacji dotyczących bezpieczeństwa w sieci, odpowiadali na pytania w ankiecie dotyczącej ulubionych aplikacji i korzystania z Internetu, wymieniali się mailami, a także stworzyli słownik obrazkowy z wyrażeniami związanymi z komputerami i cyberprzestrzenią. Link do strony publicznej projektu: 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
Opracował: Jakub Grześkowiak
Share