Ratujemy i Uczymy Ratować

Mija dwanaście lat odkąd działa Program Edukacyjny „Ratujemy i Uczymy Ratować” (RUR) Fundacji WOŚP. Nasza szkoła cały czas aktywnie w nim uczestniczy. Z każdym rokiem przybywa dzieci, które rewelacyjnie radzą sobie z wezwaniem pomocy i potrafią przeprowadzić podstawowe czynności ratujące życie. Zajęcia są prowadzone we wszystkich klasach I-III i cieszą się dużym zainteresowaniem. Uczniowie klas II i III otrzymują na koniec roku szkolnego certyfikaty, a wszystkie klasy adnotacje na świadectwie oraz hologramy potwierdzające udział w Programie.
Nie bądź obojętny! Alarmuj! Pomóż! – to najważniejsze hasła realizowanego w szkole Programu RUR.
GDYBY CO DZIESIĄTY MIESZKANIEC ZIEMI POTRAFIŁ UDZIELIĆ PIERWSZEJ POMOCY, OCALIŁOBY TO MILION LUDZI ROCZNIE

Życzymy wszystkim radosnych i bezpiecznych wakacji!
Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym podczas kolejnych zajęć! 

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Bazela

Share