Dzień Edukacji Narodowej 2018

Dzień Edukacji Narodowej obchodzono w naszej szkole w piątek 12.10 2018 r. o godzinie 8.30. Na uroczystą akademię przybyło Grono Pedagogiczne, uczniowie oraz rodzice. Pani Dyrektor, mgr Agnieszka Wańka, złożyła wszystkim nauczycielom bardzo ciepłe życzenia z okazji ich święta, a uczniowie zaprezentowali program artystyczny „na wesoło”. Mogliśmy obejrzeć scenki z języka polskiego, biologii, matematyki czy godziny wychowawczej, podczas których można było podziwiać talent aktorski uczniów klas  5c,6a oraz 7b.

Uroczystość została przygotowana pod kierunkiem Pani Joanny Szkudlarek-Lichockiej oraz Pani Magdaleny Piekarskiej. Spotkanie było okazją do wręczenia przez Dyrektora szkoły nauczycielom nagród z okazji DEN. Nagrodzono wielu pedagogów za ich pracę dydaktyczno-wychowawczą. 

tekst: Joanna Szkudlarek-Lichocka, zdjęcia: Izabela Szymańska

 

Share