Mistrzostwa Kalisza Szkół Podstawowych i Klas Gimnazjalnych na Ergometrze Wioślarskim

W dniu 23 listopada br. nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Mistrzostwach Kalisza na Ergometrze Wioślarskim. Startowali w dwóch kategoriach – szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

W kategorii klas gimnazjalnych w skład sztafety dziewcząt weszły uczennice klasy 3b: Ismena Tylczyńska, Amelia Witoń, Marika Tomaszewska oraz Martyna Bugaj z klasy 3a. Dziewczęta zajęły drużynowo drugie miejsce. Dodatkowo Martyna Bugaj w kategorii indywidualnej uplasowała się na drugiej pozycji. Chłopcy z klas gimnazjalnych zajęli trzecie miejsce. W sztafecie startowali: Dominik Kowalski, Jakub Mróz, Eryk Krawiec z klasy 3b oraz Kacper Janczak z 3d.

W klasyfikacji drużynowej dziewcząt szkół podstawowych uczennice z klas siódmych i ósmych zajęły piąte miejsce. Skład sztafety to: Zuzanna Wieczorek i Nikola Andrzejak z kl. 8a oraz Katarzyna Piotrowska, Julia Bartczak, Nikola Kołuda z kl. 7a. Reprezentacja drużynowa chłopców klasy siódmej i ósmej w składzie: Jakub Chudziak, Damian Golicki z 7a oraz Adam Mokras z 8a zajęła szóste miejsce .

Gratulujemy!!!

Share