Uroczyste Obchody Dnia Patrona Szkoły-2018

Dnia 14 grudnia świętowaliśmy  Dzień Patrona Szkoły. Był to szczególny dzień dla cała społeczność szkolnej. 

W uroczystości udział wzięli: Krystian Kinastowski, prezydent Kalisza oraz wiceprezydent Grzegorz Kulawinek; Jarosław Wujkowski, dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu; Monika Otrębska-Juszczak, naczelnik Wydziału Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Kalisza; przedstawiciele kuratorium oświaty i miejskich placówek kultury.

Dyrektor Jarosław Wujkowski, w imieniu Marzeny Wodzińskiej, członka  Zarządu Województwa Wielkopolskiego wręczył dyrektor Agnieszce Wańce replikę flagi, która towarzyszyła powstańcom podczas walk.

Podczas apelu młodzież złożyła kwiaty przed pamiątkową tablicą, a następnie, po uroczystych wystąpieniach gości, uczniowie zaprezentowali program artystyczny przygotowany przez p. Przemysława Walczaka, p. Agnieszkę Bartoszek-Grzelak i Beatę Płóciennik.  

link do galerii:  https://photos.app.goo.gl/2XMS7gvhcBAUZGeV9

Zdjęcia: Izabela Szymańska

 

Share