Boże Narodzenie 2018

21 grudnia w naszej szkole, w budynku przy ulicy Teatralnej, zebraliśmy się w sali gimnastycznej: pani dyrektor Agnieszka Wańka, pani wicedyrektor Agata Górska, uczniowie klas trzecich gimnazjum, klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej, nauczyciele i pracownicy szkoły.

Uczniowie klasy 3b: Ismena Tylczyńska, Julia Witmajer, Amelia Witoń i Jakub Mróz poprowadzili spotkanie, przedstawili polskie tradycje bożonarodzeniowe i zaprezentowali wiersze. Chór szkolny przygotował pieśni bożonarodzeniowe. Wszyscy razem śpiewaliśmy kolędy. Złożyliśmy sobie życzenia: zdrowia, pokoju, obecności dobrych i bliskich ludzi wokół. Życzyliśmy sobie, by nadchodzące święta Bożego Narodzenia pozwoliły nam odpocząć, wyciszyć się i zaznać radości w gronie rodziny. Z radością przyjęliśmy życzenia pani dyrektor Agnieszki Wańki skierowane do uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Nasze spotkanie było efektem współpracy wszystkich, którzy chcieli zaangażować się w przygotowania. Nad całością czuwała pani Monika Kawecka, która przygotowała lektorów, chór poprowadziła pani Iwona Gabryelczyk, scenariusz opracowała pani Izabela Przysiecka, przy dekoracjach pracowały: pani Urszula Wiśniewska, pani Alicja Zawojska, pani Eliza Świerk, pani Dorota Górska i pani Maria Paś. Nagłośnieniem zajęli się: Marcin Brzeziński i Wiktor Witoński. Zdjęcia wykonała Oliwia Zimniak.

Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Pisała dla Was: Monika Kawecka

Share