Kolędowanie w Domu Pomocy Społecznej

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. I chociaż już są za nami, to pewnie wielu z nas jeszcze często wspomina  prezenty  i blask choinki czując tą miłą i ciepłą atmosferę, która zawsze w tym czasie panuje. Chcąc przedłużyć ten magiczny czas,  uczennice z klasy 4a i 4b uczęszczające na zajęcia koła muzycznego spotkały się z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej aby wspólnie z nimi pokolędować.

Młode artystki na tę okazję przygotowały kolędy i pastorałki z towarzyszeniem  instrumentów i układów taneczno- ruchowych. Występy dziewczynek wzbudziły w sercach seniorów wiele radości i wzruszeń. Nasze spotkanie, które odbyło się w miłej i świątecznej atmosferze zostało zakończone słodkim poczęstunkiem. 

Tekst i zdjęcia: Ewa Trzęsicka

Share