Dzień Babci i Dziadka w świetlicy szkolnej

05 lutego 2019 roku w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jak co roku przybyli oni bardzo licznie podziwiać talenty swoich wnucząt. Dzień Babci i Dziadka to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła i miłości. To dni niezwykłe nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To czas pełen uśmiechów, wzruszeń i łez. Dzieci wnoszą w życie dziadków wiele radości. W ich otoczeniu jest zawsze energia, beztroska i naturalność. Poprzez recytację wierszy, śpiew piosenek i tańce mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia i szacunek za trud włożony w ich wychowanie. W kolejnej  części uroczystości wnukowie zaprosili swoich dziadków do wspólnych zajęć plastycznych. Z kolorowego papieru, rolek, wstążek, cekinów i wielu innych materiałów zostały wykonane ciekawe prace tj. np. myszka, jeżyk, motylek, sowa itp… Wspólne wykonywanie prac zarówno dzieciom jak i dziadkom sprawiło wiele radości.

Spotkanie przebiegło w miłej i ciepłej atmosferze zakończone herbatką i ciastem. 

Dziękujemy wszystkim gościom za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wszystkiego najlepszego- nie tylko w dniu Ich święta!

Tekst i zdjęcia: Ewa Trzęsicka

Share