Dzień Kobiet- wybory Małej Miss

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. My także świętowaliśmy ten dzień szczególnie.

Oprócz życzeń, miłych słów i upominków wybraliśmy najbardziej sympatyczną dziewczynkę z klas 0- III. Wybory trwały przez cały tydzień. Na górnym korytarzu zostały wywieszone autoprezentacje wcześniej wybranych w klasach dziewczynek, a także urna do głosowania, gdzie uczniowie z kl. 0- III mogli wrzucać głosy na wybraną kandydatkę.

Podsumowując wyniki wyborów koleżanki i koledzy wybrali Małą Miss, którą została Hanna Świst z kl. IIa. Tego dnia w klasach młodszych panowała wesoła atmosfera. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy mogli bawić się w rytm tanecznej muzyki. Uśmiechnięte buzie wszystkich uczniów, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.  W tym szczególnym dniu wszystkie dziewczynki i panie usłyszały wiele miłych i ciepłych słów od chłopców, którzy spisali się na medal.  

 

Organizator: Mały Samorząd Uczniowski

Share