Otwarte Drzwi

15 marca 2019 nasza szkoła otworzyła drzwi dla wszystkich dzieci, które od września chciałyby być uczniami Szkoły Podstawowej nr 16. Ciekawskie przedszkolaki rysowały, grały, bawiły się, pisały na tablicy, oglądały sale dla małych i dużych uczniów. Ich rodzice rozmawiali z dyrekcją, nauczycielami i innymi pracownikami szkoły. Na medal spisali się wszyscy starsi uczniowie naszej szkoły, którzy pod opieką swoich nauczycieli przygotowali i prowadzili pokazy, gry, zajęcia oraz wyjątkowo serdecznie opiekowali się młodszymi dziećmi. Wszystkich zainteresowanych informujemy, że od 18 do 29 marca 2019 trwa nabór do szkoły.  W sekretariacie można pobrać i wypełnić wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego lub do klasy pierwszej.
Można też zapisywać uczniów do klas IV – VIII SP.
Zapraszamy!
Tekst i zdjęcia: Izabela Szymańska
Share