Udział w Konkursie Fryzjerskim

W ostatni czwartek uczennice naszej szkoły wzięły udział w konkursie fryzjerskim. Odbył się on w Zespole Szkół Zawodowych przy ul. Wąskiej. Tuż przed rozpoczęciem konkursu, uczestnicy musieli wylosować numer stanowiska oraz przygotować je do pracy. W pierwszej kategorii, trwającej 60 minut, brały udział uczennice naszej szkoły. Tematem przewodnim pierwszej kategorii były plecionki.
Natomiast starsi uczniowie, biorący udział w drugiej kategorii, mieli za zadanie przedstawić 100 lat niepodległości we fryzjerstwie. Poziom, jaki reprezentowali uczestnicy, był bardzo wysoki, dlatego sędziowie konkursu mieli niezwykle trudne zadanie.
Wybór zwycięzców nie był prosty.
Okazało się, że uczennica klasy 3d – Martyna Wanat, zdobyła 3. miejsce. Praca Martyny została nagrodzona medalem oraz kosmetykami do pielęgnacji włosów.
Po zakończeniu konkursu wszyscy byliśmy w wyśmienitych humorach! 

tekst i zdjęcia: Iwona Gabryelczyk

Share