Pierwszy Dzień Wiosny.

W czwartek 21 marca wszyscy uczniowie z klas 0-3 przywitali Pierwszy Dzień Wiosny. Najwyższy czas, aby zawitała do nas ze swoim słoneczkiem, kwiatami i powracającymi z ciepłych krajów ptakami. Dlatego postanowiliśmy przywitać długo oczekiwanego gościa najlepiej jak potrafimy. Dzieci uczestniczyły w programie artystycznym, podczas którego recytowały wiersze i śpiewały piosenki o wiośnie, a także przedstawiły bajkę muzyczną do utworu A. Vivaldiego pt. „Wiosna”.

Najbardziej oczekiwaną częścią był wybór „Najpiękniejszej Pani Wiosny”. Wszystkie kandydatki do konkursu były pięknie przygotowane. W rytm wiosennej muzyki prezentowały się przechodząc po czerwonym dywanie, każda z nich wyglądała ślicznie i oryginalnie. W tym dniu panowała wspaniała atmosfera, wszyscy się świetnie bawili. Uczniowie zgodnie stwierdzili, że wiosna już przyszła i mają nadzieję, że zagości u nas na dobre.

 Organizator: Mały Samorząd Uczniowski

Share