Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca br. gimnazjaliści i uczniowie klas VII i VIII uczcili Pierwszy Dzień Wiosny, wybierając Miss i Mistera Szkoły oraz obserwując konkurs talentów – „Mam Talent”.  Zabawa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży.

Obchody Dnia Wiosny rozpoczął wybór Miss i Mistera. Kandydaci, oprócz autoprezentacji, mieli do wykonania kilka zadań.  Najlepiej poradzili sobie uczniowie klasy 3B gimnazjum. Tytuł Miss Szkoły zdobyła Amelia Witoń, a Misterem Szkoły został Eryk Krawiec.

Konkurs Talentów wygrała Oliwia Urbańska z klasy 7a, która urzekła komisję swoim głosem. Drugie miejsce zajęła Nikola Kujawa (8b), a trzecie- Jessika Zduniak (8b).

W skład komisji sędziowskiej weszli nauczyciele: Iwona Gabryelczyk, Monika Kawecka, Kamila Rogacka oraz uczniowie Jakub Mróz i Aleksandra Marciniak.

Ogromne podziękowania należą się uczennicy klasy 3b Julii Witmajer za pomysł, zaangażowanie oraz prowadzenie całego wydarzenia.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego: U. Wiśniewska i M. Wasiak

Share