Spotkanie z grupą Misz Masz

25 marca uczennice trzecich klas gimnazjum: Martyna Bugaj (G3a), Wiktoria Syguła (G3a), Zuzanna Wierzchowska (G3c), Zuzanna Stachera (G3d) i Martyna Wanat (G3d) udały się  do Niepublicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej „OLANKA” na spotkanie z niepełnosprawnymi dziećmi oraz ich bliskimi z grupy Misz Masz. Miały tam miejsce różnego rodzaje zabawy i warsztaty muzyczne.
Nasze uczennice podjęły się prawdziwego wyzwania, jakim jest sporządzenie portretów podopiecznych grupy Misz Masz. Dzieci bardzo chętnie pozowały dziewczynkom do prac, a one ochoczo i z zapałem zabrały się do tworzenia. Spotkanie przebiegało w niezwykle miłej i radosnej atmosferze. Być może niedługo uda nam się zobaczyć wyniki naszej współpracy z grupą Misz Masz. 


opiekun: p. Iwona Gabryelczyk

Share