Innowacja „Jest tyle sposobów, żeby być człowiekiem”.

15 kwietnia spotykamy się ponownie, tym razem będą to zajęcia plastyczne- podczas których stworzymy ozdoby wielkanocne. Ale zanim to nastąpi, zapraszamy Was do obejrzenia wspomnień z Dnia Przyjaciela.

Podczas spotkania pani Alicja Kosmalska-Wróbel i pan Szcześniak przygotowali zabawy sportowe dla naszych dużych i małych dzieci. Później przy przygotowanych przez nas smakołykach podziwialiśmy talenty naszych uczniów. Patrycja Witkowska –zwyciężczyni Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego zaprezentowała fragment „Oskara i pani Róży”, wywołując ogromne wzruszenie wśród naszych gości. Następnie podopieczni pana Walczaka zaprosili nas na minikoncert. Podziwialiśmy Gabrysię Garbowską, Martynkę Witczak i Piotra Walczaka.

Na koniec spotkania wykonywaliśmy portrety przyjaciół. Pracowaliśmy z zapałem- młodsi i starsi. Efekt naszych prac można podziwiać. Kto zgadnie, którą pracę wykonała pani Roumieh, otrzyma słodką nagrodę.

A już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie-15.04.2019, jak zwykle, o godzinie 16.30.
Do zobaczenia

 W imieniu autorek innowacji serdecznie dziękuję nauczycielom, którzy włączyli się w organizację Dnia Przyjaciela. Fajnie, że zawsze można na Was polegać.

tekst i zdjęcia: Sławomira Roumieh

Share