Konkurs Językowy „Mistrz języka angielskiego”

W dniu 28 marca 2019 roku w naszej szkole po raz kolejny został zorganizowany konkurs językowy „Mistrz języka angielskiego”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas trzecich gimnazjum, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z trzech części: wiedza o krajach anglojęzycznych, część gramatyczno-leksykalna i czytanie ze zrozumieniem. Po sprawdzeniu prac konkursowych okazało się, że dwóch najlepszych uczniów uzyskało jednakową liczbę punktów. W związku z tym przeprowadzono dogrywkę w formie dodatkowego testu gramatycznego wielokrotnego wyboru, która ostatecznie wyłoniła zwycięzcę. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom, jednakże największą wiedzą i umiejętnościami wykazało się trzech uczniów. Oto oni: I miejsce i jednocześnie tytuł Mistrza języka angielskiego dla Marty Rudowicz z klasy 3B, II miejsce dla Mateusza Płóciennika z klasy 3C oraz III miejsce dla Zuzanny Wierzchowskiej z klasy 3C. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dla pozostałych uczestników również przewidziano drobne upominki. Gratulujemy zwycięzcom!

 

Share