Zajęcia otwarte w klasie 1b na temat: „Wspaniałych rodziców mam”

27 maja w klasie 1b odbyły się zajęcia otwarte na temat: „Wspaniałych rodziców mam”.  Uczniowie zaprosili na lekcję mamę lub tatę. Przez cały tydzień przygotowywali na ten dzień lapbooka o jednym z rodziców, czyli interaktywną teczkę z mnóstwem kieszonek, zakładek i kopert. Znalazły się tam dowody miłości do mamy i taty, ich najlepsze wg dzieci cechy charakteru oraz spisany podczas lekcji wywiad, o tym co lubią robić, jeść, itp. Goście mogli zobaczyć na zajęciach, jak ich pociechy uczą się programowania, jak wypowiadają się na temat swoich rodziców oraz obejrzeć muzyczną niespodziankę, w postaci piosenki połączonej z układem tanecznym. Na zakończenie, dzieci wraz z rodzicami przygotowały wafelki, które rozpłynęły się w ustach

Share