Finał projektu “Akademia rozwoju w szkołach podstawowych i liceach Miasta Kalisza”

28 maja 2019r. w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli odbyło się oficjalne zakończenie projektu, podczas którego uczniowie kaliskich szkół zaprezentowali efekty swojej pracy. Naszą szkołę reprezentowali Antonina Tomczyk, Patrycja Witkowska, Antoni Sobczak i Piotr Walczak, którzy w formie prezentacji multimedialnej, rymowanek, piosenki i dramy przedstawili problem marnowania żywności. W spotkaniu wzięło udział 13 szkół uczestniczących w projekcie, a także goście specjalni: pani Marzena Wodzińska – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Violetta Słupianek – dyrektor Kuratorium Oświaty – delegatura w Kaliszu, Mariusz Witczak – Naczelnik Wydziału Edukacji oraz Magdalena Sekura-Nowicka – dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu. Uczniowie szkół uczestniczących w projekcie otrzymali pomoce dydaktyczne w formie EKO WALIZKI do prowadzenia badań, doświadczeń i eksperymentów.

Zero waste!

Koordynatorem projektu był Jakub Grześkowiak.

Share