Dzień Chłopca

Krawat czy skarpety – co wolicie dostać na Dzień Chłopca? Dziewczynki z klasy II c miały zupełnie inny pomysł – zaprosiły swoich kolegów na pizzę do restauracji Mamma Mia! Wszyscy próbowali zachowywać się tam jak dorośli, a to znaczy, że starali się nie biegać, nie przewrócić szklanek z napojami, nie wycierać rąk w obrus, nie robić nadmiernego hałasu, nie rozlać keczupu, nie mówić z pełnymi ustami… Uff, nie było to łatwe! Na szczęście okazało się, że pizza w dawnych czasach była potrawą biedaków, więc … można ją jeść bez użycia sztućców! I to się wszystkim udało.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tego dnia – za upominki i słodycze, a rodzicom Mili – pani Celestynie Crosio i panu Michałowi Sobkowiakowi składamy wielkie podziękowania za goszczenie nas w restauracji, cierpliwą obsługę i krótką lekcję dorosłości. Wszystkim będziemy polecać restaurację Mamma Mia!

Tekst i zdjęcia: Izabela Szymańska

Share