Pomoc dla Julki

Julka
Julka

8 listopada o godzinie 16.30 w szkole organizowany jest koncert pomocy dla Julki – dziewczynki z klasy 7 która ma złośliwego guza mózgu. Julka jest wspaniałą, miłą dziewczynką, która ma swoje plany i całe życie przed sobą.

Chcemy pomóc zebrać pieniążki, które będą potrzebne na leczenie. I tu prośba do Wszystkich chętnych, o podarowania różnych gadżetów na kiermasz oraz na licytację, będziemy wdzięczni. Mogą to być np. bony na różnego rodzaju usługi, przedmioty, które można zlicytować, może ktoś mógłby załatwić piłki albo koszulki z podpisami piłkarzy z KKS-u  albo siatkarzy ? To są tylko przykłady, liczymy na inwencję oraz na dobre serca. Można również wykonać coś samodzielnie, np stroiki na święta, kotyliony na 11 listopada, itp.

23 listopada o godzinie 12.00 będzie organizowany „event” w Galerii Amber, tam też będą występy i będą zbierane pieniążki. Jeśli ktoś ma możliwość załatwienia jakiś zespołów muzycznych czy tanecznych, które zechciałyby wystąpić 8 listopada albo 23 listopada byłoby super. Może ktoś miałby jakiś inny pomysł?

W szkole organizowana jest zbiórka pieniędzy do puszki.

Zbiórka pieniędzy na stronie pomagam.pl

 

Share