Nauczyciele klas IV-VIII

Nauczyciele uczący w klasach 4 – 8

  1. Wańka Agnieszka dyrektor -j. polski
  2. Agnieszka Skowrońska -j.polski
  3. Joanna Szkudlarek-Lichocka  -j.polski
  4. Sławomira Roumieh  wicedyrektor-j.polski
  5. Aleksandra Stawowczyk-j.polski, plastyka
  6. Bartoszek – Grzelak Agnieszka – j.polski
  7. Gabryelczyk Iwona – j. polski, muzyka, plastyka
  8. Kawecka Monika – j. polski, historia
  9. Ewa Bezener -historia, wychowanie do życia w rodzinie
  10. Bończyk Dorota – historia WOS
  11. Michałowska -Rzeźnik Iwona – wych do życia w rodz, j. niemiecki
  12. Jakub Grześkowiak   -j.angielski
  13. Przemysław Walczak -j.angielski
  14. Jolanta Raszewska – j. angielski
  15. Korzekwa Katarzyna -j. angielski
  16. Katarzyna Poprawska-j.angielski
  17. Dominika Kołodziejczak  -j.angielski
  18. Płóciennik Beata- j. angielski
  19. Wawrzyńczak Anna- niemiecki
  20. Biniek Sylwia – niemiecki, plastyka
  21. Michałowska -Rzeźnik Iwona – wdż, j. niemiecki
  22. Górska Agata wicedyrektor – matematyka, chemia
  23. Małgorzata Paduch – matematyka
  24. Kamila Rogacka -matematyka
  25. Zaręba Karolina – matematyka
  26. Wilkowska Elżbieta – matematyka
  27. Jolanta Piskozub – matematyka, informatyka
  28. Grel Zofia – fizyka informatyka
  29. Wasiak Magdalena- fizyka, j. angielski,
  30. Salamon Joanna – chemia
  31. Ewa Szymczak -informatyka, technika
  32. Szymczak Marcin – informatyka technika
  33. Wanat Karol- technika, informatyka
  34. Monika Drac -przyroda, biologia
  35. Violetta Rachwalska – przyroda, biologia, geografia
  36. Świerk Eliza – geografia, wdż
  37. Magdalena Piekarska -muzyka, plastyka
  38. Ewa Trzęsicka-muzyka, świetlica
  39. Marcin Szcześniak -wychowanie fizyczne
  40. Kosmalska –Wróbel Alicja – wychowanie fizyczne
  41. Wiśniewska Urszula- wychowanie fizyczne
  42. Dembski Karol – wychowanie fizyczne
  43. Wojtulewicz Jacek-wychowanie fizyczne
  44. Małgorzata Skrzypczak -wychowanie fizyczne
  45. Wiśniewska Urszula- wychowanie fizyczne
  46. Łukasiewicz Beata – wychowanie fizyczne, edukacja dla społeczeństwa
  47. Stankiewicz-Wasela Dorota – wychowanie fizyczne, edukacja dla społeczeństwa
  48. Przysiecka Izabela – religia
  49. s.Małgorzata- religia
  50. ks.Piotr Marciniszyn-religia
  51. Anna Bąk   -religia
  52. Izabela Wagan -bibliotekarz
  53. Monika Kuczmańska-bibliotekarz
  54. Ilona Goździewicz – rewalidacja
  55. Agata Piechota – logopeda
  56. Ewa Łasman -pedagog szkolny
  57. Olbratowska Małgorzata – pedagog szkolny
Share