BIBLIOTEKA SZKOLNA:

Czynna :
7.45 – 16.30
7.45 – 15.00

Biblioteka szkolna jest źródłem informacji, w którym wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły mogą rozszerzać swoją wiedzę oraz rozwijać zainteresowania czytelnicze.

Posiada bogaty księgozbiór (ponad 18 000 książek), który systematycznie wzbogacany jest o nowe, najciekawsze pozycje lekturowe, przygodowe i popularnonaukowe.

Każdy czytelnik może również skorzystać z księgozbioru podręcznego zgodnie z regulaminem biblioteki.

Nauczyciele – bibliotekarze organizują również konkursy i imprezy czytelnicze, literackie oraz prowadzą  akcję „Cała Polska czyta dzieciom”.

W bibliotece szkolnej znajdują się komputery i urządzenie wielofunkcyjne, z których mogą korzystać uczniowie naszej szkoły. Komputery posiadają dostęp do Internetu oraz wyposażone są w atrakcyjne programowanie multimedialne.

Sprzęt został ufundowany przez  Europejski Fundusz Społeczny.

Księgozbiorem biblioteki i czytelnictwem zajmują się panie:

mgr Izabella Wagan

mgr Katarzyna Wolny