Stypendyści im.Jana Pawła II – wrzesień 2015 r.

– Weronika Chaładyn kl.5a
– Adriana Ebehart -kl.5a
– Mikołaj Żelaziński – kl. 5a
– Nikola Szpera -kl.5c
– Martyna Urbaniak -kl.5c
– Wiktoria Grabka – kl. 6a
– Wiktoria Tułacz – kl.6a
– Bartosz Wiśniewski – kl. 6a
– Gabriela Janiak – kl.6b
– Zuzanna Prus – kl. 6b
i absolwenci :

– Michał Klatkowski, Kacper Witkowski, Kinga Kuświk

Stypendyści im.Jana Pawła – wrzesień 2014 r.

Lp. Nazwisko i imię ucznia Klasa 2013/2014
1. GRABKA WIKTORIA 4A
2. KLATKOWSKI MICHAŁ 5C
3. KUŚWIK KINGA 5A
4. PIETRYKOWSKI MICHAŁ 6B
5. PRUS ZUZANNA 4B
6. PRZEPIÓRKA MARTYNA 6C
7. PUĆKA ADAM 6C
8. SERGIEL NIKOLA 6D
9. TUŁACZ WIKTORIA 4A
10. WIŚNIEWSKI BARTOSZ 4A
11. WITKOWSKI KACPER 5B
12. ZALEŚNA MARTYNA 5B

Stypendyści im.Jana Pawła – marzec/kwiecień 2014 r.

Lp. Nazwisko i imię ucznia Klasa 2013/2014
1. GRABKA WIKTORIA 4A
2. JANIAK GABRIELA 4B
3. KLATKOWSKI MICHAŁ 5C
4. PRUS ZUZANNA 4B
5. SERGIEL NIKOLA 6B
6. SPYCHAŁOWICZ JULIA 4B
7. TUŁACZ WIKTORIA 4A
8. WIŚNIEWSKI BARTOSZ 4A
     
     

Stypendyści im.Jana Pawła – wrzesień 2013 r.

Lp. Nazwisko i imię ucznia Klasa 2012/2013
1. GLAPIŃSKI SZYMON 6D
2. IGNASZAK JOWITA 6B
3. KLATKOWSKI MICHAŁ 4C
4. KOLCZYŃSKA OLGA 6A
5. KUŚWIK KINGA 4C
6. MADEJSKI MATEUSZ 6B
7. RANIŚ PATRYK 6D
8. SERGIEL NIKOLA 5B
9.. STACHOWIAK JULIA 6A
10. TARASEWICZ JULIA 6A
11. TRAWCZYŃSKA PAULINA 6A
12. WIELGUSIAK MAGDALENA 6D
13. URBANIAK NORBERT 4B
14. ZALEŚNA ŁUCJA 5C
15. ZALEŚNA MARTYNA 4B

Stypendyści im.Jana Pawła – marzec 2013 r.

Lp. Nazwisko i imię ucznia Klasa 2012/2013
1. GLAPIŃSKI SZYMON 6D
2. IGNASZAK JOWITA 6B
3. KLATKOWSKI MICHAŁ 4C
4. KUŚWIK KINGA 4C
5. RANIŚ PATRYK 6D
6. SERGIEL NIKOLA 5B
7. WIELGUSIAK MAGDALENA 6D
8. TARASEWICZ JULIA 6A
9. TRAWCZYŃSKA PAULINA 6A

Stypendyści im.Jana Pawła – wrzesień 2012 r.

Lp. Nazwisko i imię ucznia Klasa 2011/2012
1. GLAPIŃSKI SZYMON 5D
2. GLAZER NATALIA 6B
3. IGNASZAK JOWITA 5B
4. GABRIELA KACZMAREK 6C
5. KOLCZYŃSKA OLGA 5A
6. PRUS IZABELA 6D
7. PRZEPIÓRKA MARTYNA 5C
8. RANIŚ PATRYK 5D
9. SERGIEL NIKOLA 4B
10. SZAJOWSKA ALEKSANDRA 6C
11.  WIELGUSIAK MAGDALENA 5D
12. TARASEWICZ JULIA 5A

Stypendyści im.Jana Pawła – marzec 2012 r.

Lp. Nazwisko i imię ucznia Klasa
1. BOŚNJAK JULIA 5B
2. GLAPIŃSKI SZYMON 5D
3. GLAZER NATALIA 6B
4. HARANICZ KATARZYNA 4B
5. IGNASZAK JOWITA 5B
6. KOLCZYŃSKA OLGA 5A
7. PŁAWSKA BEATA 4A
8. PRUS IZABELA 6D
9. PRZEPIÓRKA MARTYNA 5C
10. RANIŚ PATRYK 5D
11. SERGIEL NIKOLA 4B
12. TARASEWICZ JULIA 5A
13. TRAWCZYŃSKA PAULINA 5A
14. WIELGUSIAK MAGDALENA 5D

 

 

Stypendyści im. Jana Pawła – wrzesień 2011 r.

Lp. Nazwisko i imię ucznia Klasa Średnia
1. FRYDRYCHOWICZ MONIKA 6C 5,5
2. GLAPIŃSKI SZYMON 4D 5,3
3. GLAZER NATALIA 5B 5,5
4. JANIAK ALEKSANDRA 6D 6,0
5. JARANOWSKA ALEKSANDRA 6D 5,5
6. KACZMAREK GABRIELA 5C 5,9
7. KASPRZAK  KLAUDIA 6C 5,2
8. KOLCZYŃSKA OLGA 4A 5,3
9. STACHOWIAK JULIA 4A 5,2
10. SZAJOWSKA ALEKSANDRA 5C 5,3
11. TARASEWICZ JULIA 4A 5,6
12. TRAWCZYŃSKA PAULINA 4A 5,3
13. WILCZYŃSKA BOGUMIŁA 6D 5,3
14. WIŚNIEWSKA MAGDALENA 6C 5,7
15. WOJNAROWICZ PAULINA 6A 5,4


Stypendyści im.Jana Pawła – styczeń 2011 r.

Lp. Nazwisko i imię ucznia Klasa
1. FRYDRYCHOWICZ MONIKA 6C
2. GLAPIŃSKI SZYMON 4D
3. GLAZER NATALIA 5B
4. IGNASZAK JOWITA 4B
5. JANIAK ALEKSANDRA 6D
6. JARANOWSKA ALEKSANDRA 6D
7. KACZMAREK GABRIELA 5C
8. KASPRZAK KLAUDIA 6C
9. PRUS IZABELA 5D
10. RANIŚ PATRYK 4D
11. SZAJOWSKA ALEKSANDRA 5C
12. TARASEWICZ JULIA 4A
13. WIELGUSIAK MAGDALENA 4D
14. WIŚNIEWSKA MAGDALENA 6C

Stypendyści im.Jana Pawła – wrzesień 2010 r.

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia
1. Baran Konrad 6d/gim 5.5
2. Frydrychowicz Monika 5c/6c 5.7
3. Gierosz Agnieszka 6a/gim 5.5
4. Glazer Natalia 4b/5b 5.4
5. Janiak Aleksandra 5d/6d 5.5
6. Jasiński Michał 6a/gim 5,3
7. Kaczmarek Gabriela 4c/5c 5,8
8. Kasprzak Klaudia 5c/6c 5.3
9. Kolczyńska Paula 6d/gim 5.7
10. Kolinka Nikola 5d/6d 5.0
11. Kołodziej Błażej 6a/gim 5.3
12. Kujawa Marta 6d/gim osiągnięcia sportowe
13. Michalak Michał 6a/gim 5.1
14. Mrowiński Rafał 6b/gim 5.2
15. Prus Izabela 4d/5d 5.1
16. Przepiórka Paulina 5a/6a 5.3
17. Szajowska Aleksandra 4c/5c 5.1
18. Węclewski Adrian 4a/5a 5.1
19. Wiśniewska Magdalena 5c/6c 5.6
20. Zakosztowicz Vanessa 6d/gim 5.6
21. Zalewska Patrycja 4c/5c 5.3
       

 

 

Stypendyści im. Jana Pawła- marzec 2010 r.:

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia
1. Baran Konrad 6d 5.1
2. Dobrzyńska Ewa 4b 5.2
3. Frydrychowicz Monika 5c 5.2
4. Gierosz Agnieszka 6a 5.0
5. Glazer Natalia 4b 5.3
6. Janiak Aleksandra 5d 5.5
7. Kasprzak Klaudia 5c 5.1
8. Kolczyńska Paula 6d 5.2
9. Kolinka Nikola 5d 5.2
10. Kołodziej Błażej 6a 5.0
11. Majewska Maja 6a 5.0
12. Michalak Michał 6a 5.0
13. Prus Izabela 4d 5.1
14. Rubas Adrianna 4d 5.0
15. Szajowska Aleksandra 4c 5.0
16. Węclewski Adrian 4a 5.1
17. Wiśniewska Magdalena 5c 5.5
18. Zakosztowicz Vanessa 6d 5.0
19. Zalewska Patrycja 4c 5.3

Stypendyści im. Jana Pawła – wrzesień 2009 r.:

Lp. Nazwisko i imię Klasa Średnia
1 Baran Konrad 5d/6d 5.2
2 Działach Filip 6b/gim 5.0
3 Frydrychowicz Monika 4c/5c 5.0
4 Frydrychowicz Sylwia 6a/gim 5.4
5 Gierosz Agnieszka 5a/6a 5.2
6 Janiak Aleksandra 4d/5d 5.8
7 Janik Magdalena 6c/gim 5.5
8 Kasprzak Klaudia 4c/5c 5.4
9 Kolczyńska Paula 5d/6d 5.4
10 Kolinka Nikola 4d/5d 5.5
11 Kołodziej Błażej 5a/6a 5.4
12 Majewska Maja 5a/6a 5.0
13 Michalak Michał 5a/6a 5.0
14 Nowak Bartosz 6a/gim 5.6
15 Ograbisz Ewelina 5d/6d 5.2
16 Pławska Małgorzata 5b/6b 5.1
17 Przepiórka Paulina 4a/5a 5.2
18 Przybylski Jakub 4c/5c 5.0
19 Safian Joanna 6a/gim 5.0
20 Sawczyn Albert 5a/6a 5.0
21 Talar Natalia 4c/5c 5.0
22 Wiśniewska Magdalena 4c/5c 5.7
23 Woźniak Mikołaj 5a/6a 5.4
24 Wywrocki Mateusz 4d/5d 5.0
25 Zakosztowicz Vanessa 5d/6d 5.4
Share