Osiągnięcia sportowe rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia uczniów i ich nauczycieli
w konkursach międzyszkolnych
w II okresie roku szkolnego 2011/2012

klasy 4-6

*

mgr Anna Świerk

Finał rejonu w czwórboju lekkoatletycznym

I miejsce – skład drużyny: Skoczylas Patrycja, Stachowiak Julia, Grabowska Kinga, Chojnacka Weronika, Zalewska Nikola, Zadka Nikola – drużyna otrzymała awans do finału Wielkopolski w Lesznie

Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych – Żerków(21.04.2012)

I miejsce i mistrzostwo województwa zdobyła Kinga Grabowska klasa 6 a

III miejsce w województwie zdobyła drużyna w składzie: Kinga Grabowska, Patrycja Skoczylas, Katarzyna Kokocińska

*

mgr Karol Dembski, mgr Anna Klimas-Świerk, mgr Marcin Szcześniak

 „Złoty mityng” lekkoatletyczny
W kolejności: miejsce, imię i nazwisko, szkoła, czas, konkurencja, klasa.
1 JULIA STACHOWIAK SP 16 8.59 60m/V
1 JULIA STACHOWIAK SP 16 4.69  w dal/V
1 MARTYNA PRZEPIÓRKA SP 16 54.76 300m/IV
1 PATRYCJA SKOCZYLAS SP 16 47.01 300m/VI
1 PATRYCJA SKOCZYLAS SP 16 156 wzwyż/VI  Rekord M. Kalisza
1 KINGA GRABOWSKA SP 16 1.44.70 600m/VI  Rekord M. Kalisza
1 KINGA GRABOWSKA SP 16 4.52  w dal/VI
1 MARTYNA PRZEPIÓRKA SP 16 6.29.84  chód/IV
1 KATARZYNA KOKOCIŃSKA SP 16 6.26.61  chód/V
1 MARCIN ŚNIOCH SP 16 8.46  60m/V
1 ALEKSANDER DOMINIAK SP 16 48.94  300m/V
1 BARTŁOMIEJ KUBIAK SP 16 3.28.67  1000m/VI
1 ALEKSANDER DOMINIAK SP 16 123  wzwyż/V
1 BŁAŻEJ PASZKIEWICZ SP 16 58.00  p.palantowa/VI

2 WERONIKA CHOJNACKA SP 16 4.50  w dal/VI
2 MAJA WOŹNIAK SP 16 2.09.78  600m/V
2 NADIA GROMADA SP 16 3.75  w dal/IV
2 DANIELA RDUŁTOWSKA SP 16 28.70  p.palantowa/IV
2 NIKOLA PAJOR SP 16 6.40.10  chód/IV
2 JULIA TARASEWICZ SP 16 6.40.86  chód/V
2 MICHAŁ RUSEK SP 16 46.40  300m/VI

3 WERONIKA CHOJNACKA SP 16 8.78 60m/VI
3 LAURA DOBRZYŃSKA SP 16 2.23.69  600m/IV
3 NIKOLA MICHELKE SP 16 2.02.82  600m/VI
3 MAGDALENA BRYŚ SP 16 115  wzwyż/V
3 NIKOLA ZALEWSKA SP 16 33.60  p.palantowa/VI
3 LUCJA ZALEŚNA SP 16 8.23.03  chód/IV
3 BŁAŻEJ PASZKIEWICZ SP 16 11.09  60pł/VI
3 KACPER KULAWINEK SP 16 55.08  300m/IV
3 KACPER KULAWINEK SP 16 3.95  w dal/IV

W rankingu na najbardziej usportowioną szkołę podstawową
      w roku szkolnym 2011/12 zajeliśmy DRUGIE miejsce.

Mistrzostw Kalisza w Piłce koszykowej dziewcząt i chłopców.Drużyna chłopców wygrała swoje eliminacje awansując do ścisłego finału Miasta Kalisza natomiast drużyna dziewcząt zajęła 3 miejsce co niestety nie pozwoliło awansować dalej.

Składy drużyn:

Chłopcy: Błażej Paszkiewicz, Filip Flas, Mikołaj Kościelak, Jonasz Walas, Daniel Leszka, Michał Rusek, Simon Przybylski, Szymon Przybylski, Mikołaj Nowak i Aleksander Dominiak.

Dziewczęta: Weronika Chojnacka, Patrycja Skoczylas, Katarzyna Koziburska, Gabriela Kaczmarek, Emilia Pietlicka, Nikola Zadka, Adrianna Rubas, Nikola Zalewska, Natalia Kaczmarek, Jowita Ignaszak.

4 miejsce w turnieju finałowym Mistrzostw Kalisza w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Skład drużyny: Weronika Chojnacka, Katarzyna Kokocińska, Julia Stachowiak,Gabrysia Łęcka, Maja Wożniak, Agata Jamroziak, Zuzanna Leszka, Magdalena Sochocka, Wiktoria Płóciennik, Agata Zakrzewska i Julia Bośniak.

2 miejsce – Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 7 w Kaliszu

Skład naszej drużyny: Weronika Chojnacka, Kasia Kokocińska, Julia Stachowiak, Patrycja Skoczylas, Zuzia Leszka, Błażej Paszkiewicz, Kacper Kulawinek, Alan Andrzejewski, Piotr Balcerzak, Filip Flas i Mikołaj Nowak.

*

Osiągnięcia uczniów i ich nauczycieli
w konkursach międzyszkolnych
w I okresie roku szkolnego 2011/2012

klasy 0-3

*

mgr Maria Lipińska

„XVI Kaliskie Dni Trzeźwości”- biegi-Krystian Sosnowski klasa 3 a

*

klasy 4-6

*

mgr Anna Klimas- Świerk

1.Szkolna liga LA
I rzut -I miejsce skok wzwyż – Klaudia Krzyżanek,
I miejsce bieg na 600m – Laura Dobrzyńska,
I miejsce rzut piłeczką palantową – Katarzyna Haranicz,
II miejsce bieg na 60m. – Klaudia Krzyżanek,
II miejsce na 300m – Julia Lacek,
II miejsce skok wzwyż – Martyna Przepiórka,
III miejsce skok wzwyż – Iga Tronicka. Sztafety: kl.4 – III miejsce, kl.5 – III miejsce, kl.6 – I miejsce (ogólnie I miejsce w grupie)
2.Sztafetowe biegi przełajowe II miejsce w Kaliszu – Skoczylas Patrycja, Grabowska Kinga, Chojnacka Weronika, Kokocińska Katarzyna,Woźniak Maja, Kubiak Bartłomiej, Paszkiewicz Błażej, Przybylski Szymon, Leszka Daniel, Szczepański Kacper.
3.Mistrzostwa Kalisza w szachach-Izabela Prus – V miejsce, Wiktoria Glapiak – VI miejsce
4.Bieg Kościuszki, Bieg Ptolemeusza, sztafetowe zawody pływackie-Uczennice reprezentowały szkołę.

*

mgr Marcin Szcześniak

Turniej piłkarski J.Goli-Eliminacje – drużyna
Turniej piłkarskich piątek – Eliminacje-drużyna
Piłka ręczna IV-V miejsce w mistrzostwach Kalisza
Zawody L.A – I miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół podstawowych
Piłka nożna – IX miejsce w Halowych Mistrzostwach Kalisza
Piłka nożna III miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora SP 13
Tenis stołowy – Dziewczyny V-VII, Chłopcy V-VI

*

mgr Karol Dembski

1.Mistrzostwa Kalisza w Piłce Siatkowej dziewcząt – 4 miejsce
2.Pływanie drużynowe – 5 miejsce
3.Liga lekkoatletyczna – 1 miejsce
4.Bieg Kościuszki – 1,2 miejsce
5.Bieg Ptolemeusza 1,3 miejsce

Share